راهنمای نویسندگان

شرایط و ضوابط عمومی نشریه "تحقیقات و نظریه های نوین مدیریت دولتی"

این نشریه، نویسندگان را ملزم می داند تا تعهدات نویسندگان را که در بخش "اصول اخلاقی انتشار مقاله" فهرست شده‌اند، رعایت نمایند. همچنین مقالات خود را مطابق با دستورالعمل تدوین مقالات که در ذیل مشخص شده، تدوین کنند. این نشریه فقط اقدام به چاپ مقالاتی می کند که در فایل ورد الگوی تدوین مقاله تنظیم و هماهنگ با فرمت چاپ مقالات در این نشریه باشد. 

لازم به ذکر است که جهت ارسال مقاله از طریق سایت، آماده سازی دو فایل مجزا ضروری می باشد. فایل اول حاوی محتوای مقاله ارسالی است که از طریق فایل الگوی تدوین مقاله قابل دانلود و آماده سازی می باشد که بدون درج مشخصات نویسنده/ نویسندگان می باشد. فایل دوم حاوی اطلاعات مربوط به مشخصات نویسنده/ نویسندگان به طور کامل می باشد که از طریق فایل راهنمای درج مشخصات نویسندگان مقاله قابل دانلود و آماده سازی می باشد.  

 

  • برای دریافت فایل ورد الگوی تدوین مقاله اینجا را کلیک نمایید.
  • برای دریافت فایل ورد راهنمای درج مشخصات نویسندگان مقاله اینجا را کلیک نمایید. 
  • برای دریافت فرم تعهد نویسندگان مقاله اینجا را کلیک نمایید.
  • برای دریافت فایل راهنمای ثبت نام در سامانه اینجا کلیک نمایید.

 

روش تدوین و نگارش مقاله

برای ارسال مقاله به فصلنامه تحقیقات و نظریه های نوین مدیریت دولتی، لازم است تا مقاله مطابق قالب اعلام شده در قسمت "الگوی تدوین مقاله" و با طرحی یکسان و کاملاً هماهنگ تهیه و تایپ شود. این راهنما، به نویسندگان مقالات کمک می‌کند تا مقاله خود را با طرح مورد قبول تحریریه تهیه نمایند. لازم است تا نویسندگان، فایل نهایی مقاله و همچنین فایل مشخصات نویسندگان مقاله را با فرمت  *Docx در بخش "ارسال فایل‌های مقاله" در پنل کاربری خود بارگذاری (آپلود) نمایند. نتیجه بررسی اولیه مقالات، پس از ثبت کامل مقاله در پنل کاربری نویسندگان درج خواهد شد.

 

نکته1: در صورتی که مقالات خارج از فرمت اعلام شده تنظیم شده باشند، نشریه از پذیرش و داوری مقالات معذور است.

 

روند ثبت مقاله:

  • ابتدا به کمک لینک ثبت نام مشخصات خود را وارد نمایید تا در سامانه نشریه عضو شوید.
  • از طریق لینک ورود به کنترل پنل وارد صفحه مدیریت خود شوید. سپس در کنترل پنل خود در قسمت مدیریت مقالات، مقاله خود را با مشخصات خواسته شده ثبت نمایید.
  • پس از ثبت مقاله، به کمک لینک‌های موجود، برای ارسال فایل اقدام نمایید.
  • پس از ثبت مقاله لازم است تا نویسنده مسئول، فرم تعهد نویسندگان مقاله را تکمیل کرده و تصویر فرم امضا شده را در بخش مدارک بارگذاری نماید. چاپ مقاله مشروط به بارگذاری این فرم است.

 

نکته 2: در جدول همکاران در هر بخش فقط نام یکی از نویسندگان مقاله را بدون قید عنوان (مانند دکتر، مهندس و...) و یا سمت (مانند استادیار، دانشیار و...) قید نمایید. مسئولیت بروز هر گونه اختلاف بین اطلاعات فایل مقاله و توضیحات ثبت شده در پنل کاربری از جمله عنوان مقاله و اسامی نویسندگان، بر عهده نویسنده مسئول خواهد بود.